Rýchlonabíjacie stanice v rámci Tesco čerpacích staníc ::
Facebook logo Google plus logo
   sk  en  de
slide

Naše ciele
Tvorba a podpora rozvojových programov zameraných na ekonomické, hospodárske a spoločenské problémy regiónu.

slide

Naše poslanie
Získavanie nových investorov pre Východné Slovensko, zamestnávanie dlhodobo nezamestnaných občanov, pomoc pri získavaní dotácií z eurofondov.

slide

02.05.2018

Rýchlonabíjacie stanice v rámci Tesco čerpacích staníc

AgenturaViaMajitelia elektromobilov si môžu nabiť svoje vozidlá pohodlne počas nakupovania. Moderné nabíjačky v rámci Tesco čerpacích staníc prevádzkuje spoločnosť GreenWay Infrastructure. Aktuálne má Tesco vybudovaných 18 čerpacích staníc na Slovensku s tromi rýchlonabíjacimi stanicami pri hypermarkete Košice (Trolejbusová), Prešov (Košická) a Šaľa.

Spoločnosť Greenway Infrastructure expanduje a prináša do prevádzky ďalších 5 rýchlonabíjacích staníc na Slovensku a to pozdĺž diaľnice D1 (Malacky, Kúty, Púchov, Žilina a Voderady). Oficiálne spustenie prevádzky prebehlo 19. apríla 2018. Rýchlonabíjacie stanice pri predajniach Tesco s výkonom 44 až 50 kW patria aktuálne k špičke, zariadenie dokáže naraz nabíjať až dve autá. Záujemca o využívanie staníc sa musí zaregistrovať na greenway.sk. Po každom nabití zákazník dostáva mesačne e-mailom faktúru za nabíjanie.

AgenturaVia AgenturaVia