Facebook logo Google plus logo
   sk  en  de
slide

Naše ciele
Tvorba a podpora rozvojových programov zameraných na ekonomické, hospodárske a spoločenské problémy regiónu.

slide

Naše poslanie
Získavanie nových investorov pre Východné Slovensko, zamestnávanie dlhodobo nezamestnaných občanov, pomoc pri získavaní dotácií z eurofondov.

slide

12.11.2018

Reprezentácia Agentúry VIA v Číne

AgenturaViaČlen predstavenstva VIA a zároveň Ambasádor VIA pre Východnú Áziu, pán Róbert Vincze, prednášal a reprezentoval Východoslovenskú investičnú agentúru na 18. ročníku konferencie Blue Economy International Professionals and Industry-Academia-Research Cooperation Conference, ktorá sa konala v dňoch 22.-25.10.2018 v meste Qingdao.

 

Na tomto podujatí vystúpil spolu s osobnosťami ako George F. Smoot, laureát Nobelovej ceny za fyziku z roku 2006, Kevin Ashford, vynálezca Internet of Things (IoT) a inými významnými postavami z rôznych oblastí spoločenského života. V dňoch 8.-10.11.2018 sa prostredníctvom nášho člena, pána Vinczeho, zúčastníme na 6. ročníku konferencie o možnostiach technologického transferu medzi Slovenskom a Čínou, Conference for International Technology Transfer and Commercialization (CITTC), ktorá sa uskutoční v meste Nanjing, v provincii Jiangsu.

 AgenturaViaAgenturaViaAgenturaVia