Facebook logo Google plus logo
   sk  en  de
slide

Naše ciele
Tvorba a podpora rozvojových programov zameraných na ekonomické, hospodárske a spoločenské problémy regiónu.

slide

Naše poslanie
Získavanie nových investorov pre Východné Slovensko, zamestnávanie dlhodobo nezamestnaných občanov, pomoc pri získavaní dotácií z eurofondov.

slide

14.06.2018

Nové distribučné centrum DPD v priemyselnom areály Immopark Košice.

AgenturaViaKošický priemyselný areál Immopark sa rozširuje. V 60-hektárovom komplexe sa začína výstavba nového distribučného centra popredného európskeho poskytovateľa zásielkových služieb DPD.

Nové distribučné centrum DPD zaberie 6 500 štvorcových metrov plochy. Bude slúžiť na distribúciu zásielok pre koncových zákazníkov. Nemecká firma na Slovensku pôsobí od roku 2002. Developerom projektu je vlastník a prevádzkovateľ priemyselného parku, spoločnosť Erste Group Immorent. Dodávateľom je slovenská stavebná spoločnosť HSF System SK. Výstavba by mala byť dokončená v novembri 2018 a náklady dosiahnu 1,3 milióna eur. Priemyselný park Immopark Košice, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti  košického letiska, ponúka celkovo 250-tisíc štvorcových metrov logistických, priemyselných a kancelárskych plôch. V tejto lokalite sídlia aj spoločnosti ako Dachser a Raben, Faurecia, U-Shin a Howe.

AgenturaVia